Shadow of death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Размяна на банери
Елина Микаел EmptyНед Юли 24, 2011 1:15 pm by Елена Гилбърт

» Руди
Елина Микаел EmptyПет Май 27, 2011 1:24 pm by Ruddy

» Freddy Jean
Елина Микаел EmptyСря Май 25, 2011 6:26 pm by Izzy Parker

» Джесика Ферел
Елина Микаел EmptyПон Май 23, 2011 2:20 pm by Izzy Parker

» Dylan Sanders
Елина Микаел EmptyПон Май 23, 2011 11:35 am by Izzy Parker

» Заети ликове
Елина Микаел EmptyПон Май 23, 2011 8:39 am by Izzy Parker

» Катрин Пиърс
Елина Микаел EmptyПон Май 23, 2011 8:14 am by Izzy Parker

» Елина Микаел
Елина Микаел EmptyНед Май 22, 2011 8:32 pm by Izzy Parker

» Eлена Гилбърт
Елина Микаел EmptyНед Май 22, 2011 7:55 pm by Izzy Parker

» Persephone Dolkins
Елина Микаел EmptyНед Май 22, 2011 7:49 pm by Izzy Parker

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 8, на Нед Май 22, 2011 7:35 pm
Статистика
Имаме 16 регистрирани потребители
Най-новият потребител е byh4o

Нашите потребители са написали 319 мнения in 77 subjects
Приятели на форума:
Елина Микаел 200h

Елина Микаел

2 posters

Go down

Елина Микаел Empty Елина Микаел

Писане  Ellin Mickaell Нед Май 22, 2011 8:27 pm

Елина Микаел Kw8guh
Tori Praver /Тори Правър/

Име: Елина Джоузеф Рей Микаел

Възраст: 19 човешки, около 9000 демонски /не ги броя внимателно, плюс минус някое друго столетие/

Раса: Демон

Външен вид: С една дума- примамливо. Аз съм демон, трябва да изглеждам така. Имам тъмно- руса, начупена коса, спускаща се до средата на гърба ми. Изсветлява, колкото по- нагоре отиваш. Имам сиви очи, като буреносни облаци. Всъщност те отразяват душата ми. Несъществуваща. Буря. Бледа кожа, слабо стегнато тяло с хубави извивки. Обичам да нося тъмно- синьо и черно. Но съм свикнала и на предизвикателни цветове като червеното. Нежни като зеленото. И пастелни разбира се. Сменям външният вид всеки ден. А да- обичам високи токчета. Походката ми е с изключително изправен гръб, плавна и грациозна. Същински хищник.

Характер: Първо впечатление- леко момиче, което ляга с всеки, защото няма какво да прави. Второ впечатление- умно момиче. Трето- о по дяволите тя е демон. Четвърто- здравей гробище! Така протичат запознанствата ми и завършват със смърт. Никога не правя нещо без цел. Дори и просто да си вървя, пак ще имам някаква цел. Упорита съм, твърдоглава, пълен инат. Винаги искам да ме слушат и да изпълняват /хм, май е черта на всички демони, а?/. Обичам ужасът, мъченията, писъците... Затова и не ми е проблем да изпълнявам поръчките на Татко. Злопаметна съм и много отмъстителна. Трудно ще ме нараниш- сърцето ми е по- твърдо от скала. Безчувствена съм и пълен непукист.

История: Родена съм... трудно е да се определи. Мисля, че е някъде на територията на днешна Финландия. От там имам и акцентът си, както и многото езици, които знам. Отраснала съм в семейство от ангели- да знам странно е. Но те мислеха, че могат да ме променят, взимайки ме под крилото си. Глупаци. Дори Татко не може да промени същността на един демон. Ние сме кръвожадни, жестоки и отмъстителни същества. От хлапе впечатлявам всички с красотата си, но естествено има такива, които завиждат. Опитаха се да ме направят за смях, слагайки на възглавницата ми, събрани сокове от растения, правейки я сплъстена и гадна. Бях страшно разгневена в онзи ден. И тогава пред мен се появи най- красивият мъж, който съм виждала. Той ми даде инструкции. И аз вече бях негова дъщеря. След два дена, започна разследване за двете момичета, подиграли се с мен. Вмомента те лежат на дъното на морето... Е ако някоя риба не ги е изяла. Чудите се какво стана- чисто и просто ги убих. И така започнах службата си при Великият Луцифер. Той е страхотен. Не иска много, а и задачите му ми носят удоволствие. През останалото време карам хайлайф- момчета, цигари, дрога, алкохол, секс... И това е един непрестанен цикъл. Разбира се съм безсмъртна и тези неща не ми влияят, така че...

Допълнителна информация:
- Пуша
- Пия
- Дрогирам се
- Всяка вечер съм с различно момче
- Мразя малки деца и имам лошият навик да ги убивам, щом ги видя сами
- Мразя домашни любимци
Ellin Mickaell
Ellin Mickaell
^Global Moderator^

Брой мнения : 95
Join date : 22.05.2011
Age : 26

Character sheet
Име на героя:: Елина Джоузеф Рей Микаел
Раса:: Демон
БФФ:: Персефона Долкинс

Върнете се в началото Go down

Елина Микаел Empty Re: Елина Микаел

Писане  Izzy Parker Нед Май 22, 2011 8:32 pm

Добре дошла!
Izzy Parker
Izzy Parker
^Administrator^

Брой мнения : 82
Join date : 22.05.2011

Character sheet
Име на героя:: Изабела Паркър
Раса:: пророк
БФФ:: -

https://shadows-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите